MaCphone

Profesionální oprava digitizerů a dotykových skel

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Dotykový displej je dnes nedomyslitelně spjat s chytrými mobilními telefony. Ta tam je doba, kdy se telefon ovládal pomocí tlačítek, displeje vzrostly několikrát a ovládání telefonu je na zcela jiné úrovni než před pěti lety. Bohužel právě dotykový displej je také největší bolestí dnešních moderních mobilních telefonů. Při pádu je to právě on kdo nejvíce trpí. Pokud se Vám dotykový displej rozbil, pomůžeme Vám - profesionálně, za skvělé ceny!

 

Jak to děláme?

Na oddělení dotykového skla od LCD nepoužíváme pouze horkovzdušné pistole, jek to můžete vidět velmi často na internetu, ale profesionální zařízení PR1000, které zaručí rovnoměrné prohřátí celého dílu a tím bezproblémové oddělení skla (digitizéru).

Samotné řezání provádíme buď manuálně molybdenovou strunou nebo mechanickou řezačkou, které pracuje plně automaticky.

Nové díly a ceny

Peníze vyděláváme prací, nikoliv prodejem předražených náhradních dílů. Nezakrýváme, že díly kupujeme z Číny, kde máme již zavedené dodavatele s jejichž kvalitou máme již zkušenosti. Pokud náš zákazník však trvá na originálním dílu i ten bez problémů zajistíme.

Nevýhoda...

Abychom mohli konkurovat cenou, nakupujeme díly vždy  pro danou zakázku, což pro zákazníka přináší nevýhodu v podobě delšího čekání než objednaný díl dorazí (3 - 4 týdny), nicméně například cena výměny dotykového skla u Samsung Glaxy S3 je i s prací 500Kč.

Pokud máte telefon s prasklým sklem (dotykovou vrstvou) pošlete nám email a obratem Vám zašleme cenovou nabídku.

Komentáře   

 
0 #3 Josef Kolman 2017-05-05 12:48
Dobrý den,
Potřeboval by jsem výměnu skla u Samsung Galaxy Note 7( na note 7 mi asi přijde sklo) a S7 Flat verze.
A poté hledám S7 Edge Lcd komplet do 4
 
 
+1 #2 barbora kopřivová 2016-01-08 07:57
Dobrý den,
mám prasklý sklo u Samsung galaxy s3 a ted jsem dostala k vánocům htc e9 dual a po 14 dnech mi dělá Náhodné odpovědi na dotyk nebo svévolné pohyby na obrazovce. Kolik by stála oprava u Vás.
Děkuji
 
 
+1 #1 Stodůlka 2015-04-10 08:35
Dobrý den. Mám prasklé sklo na HTC ONE S, mám dva telefony s prasklým sklem.
jaká je cena opravy ?
Děkuji Stodůlka
 

You have no rights to post comments

Jste zde: Home Profesionální oprava digitizerů a dotykových skel